RAF IT DAYS 2023

Ученици I4, Урош Лукић, Богдан Алексић, Ненад Мијин, Синиша Вранов, Никола Пантелић и Немања Мијучин, који похађају смер електротехничар информационих технологија, квалификовали су се да учествују на семинару RAF IT DAYS. Семинар организује Рачунарски факултет у Београду, за педесет најбољих ученика средњих школа и гимназија са територије Републике Србије, Републике Српске и Црне Горе. Семинар ће бити реализован од 31. марта до 3. априла 2023. Теме семинара су: Motion Graphics у различитим медијима, Тестирање софтвера, Од игре до продукције, Шта после ChatGPT-a, Направите своју прву онлајн продавницу, Феномен малог света, Увод у blockchain: како ова технологија може променити начин на који живимо и радимо, Вештачка интелигенција и неуронске мреже и примене у медицини, Како да тестирам свој програм, Метаверзуми, Од образовања до каријере у гејмингу. Поред предавања ученицима ће бити обезбеђена посета Музеју Николе Тесле, посета компанији Noredeus, као и бројни занимљиви садржаји. Желимо им пуно успеха и леп провод!